Günlük Fal Boğa Burcu

23 Temmuz 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Boğa Burcu

Etrafa olumlu yaklaştığınızda ya da daha ulaşılabilir olduğunuzda çevrenizdeki kişiler de daha işbirlikçi davranacaklardır. Dolayısıyla, sempatikliğiniz karşılıksız kalmayacak. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Boğa Burcu Milliyet

Tüm dikkatinizi ve enerjinizi parasal konulara verebilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil etmek, ödemelerinizi tamamlamak gibi gecikmiş işlerinizi halledebileceğiniz bir gündesiniz. Maddi kazanç sağlayan işlerinizde yenilik peşinde olabilirsiniz. Ancak yeni projelerinizin şimdilik çok yavaş ilerleme ihtimali olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Günlük Fal Boğa Burcu Sabah

Çevre ilişkilerinizi aile ilişkileri ile paralel götürmek zorunda kalacağınız bir gün. İsteklerinizdeki artışlarınızı yönlendirme konusunda baskıcı davranmanıza rağmen, sevilen ve sayılan bir kişi olmayı başarıyorsunuz. Bugün, hayal gücünüzü mükemmel çalışıyor. Sadece enerjinizi doğru kullanmalısınız.

Günlük Fal Boğa Burcu Vatan

Fikirlerin karşılıklı ve zorla kabul ettirilmeye çalışıldığı ortamlardan, sizi böyle bir duruma çekmeye çalışan kişilerden mümkün olduğunca uzak durun bugünlerde. Maddi açıdan da kandırılmaya oldukça açıksınız bugün.

Günlük Fal Boğa Burcu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Günlük Fal Boğa Burcu Takvim

Geçte olsa bazı gerçeklerle yüzyüze geliyorsunuz. Bu hayatınızda yeni bir rota çizmenize yol açabilir. Bu fikrinize sevdiğiniz insandanda destek gelecek.

Günlük fal. 23 Temmuz 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Fal. burcu 23 Temmuz 2014 Çarşamba günlük falı.