Günlük Fal Boğa Burcu

21 Ocak 2018 Pazar Boğa Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Boğa Burcu

(+/- 1 ay)İçerisinde, Balık burcunda meydana gelen Güneş tutulması nedeniyle evinizi, ailenizi veya akrabalarınızı ilgilendiren konularda ufak tefek rahatsız edici olaylar yaşanabilir. Bu tarihler civarında, ani tepkiler vermekten kaçınmak yararlı olacaktır. Tutulma, arkadaşlarınızı ilgilendiren konularda bitiş ve başlangıçları da gündeme taşıyabilir. Ancak, bu tarihlerde sesinizi duyurmanız zor olmayacaktır. Yeni çevrelere girebilirsiniz veya yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Balık burcunda gerçekleşen Güneş tutulması ve yeni ay, ucu açık kalmış konuların tamamlanmasını gerektirebilir, bitirilmesi gereken işleri hatırlatabilir ve yeni başlangıçlar yapılması için önümüzü açabilir. Özellikle yardımlaşma veya yardım kuruluşlarıyla birlikte hareket etme türünde başlıklarda ya da spritüel konularda belli girişimlerde bulunabileceğimiz, fedakarlık yapmaktan ve başkalarının yaralarına merhem olmaktan mutluluk duyacağımız bir süreçteyiz. Bazılarımız hayatlarında ne kadar alıyorum ne kadar veriyorum sorgulamalarını arttırabilir. Bugün burç yorumlarınızda tutulmanın burcunuza etkisini ele aldım. (+/ - 1 AY) yazmasının nedeni, etkilerin bir ay önce kendini hissettirmesi veya bir ay daha hissettirme ihtimali olması olasılığıdır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Günlük Fal Boğa Burcu Milliyet

Bugün sosyal konulara, yardımlaşmaya zaman ayırabilirsiniz. Ancak gelecek beklentilerinizde daha pozitif olmaya bakmalısınız.

Günlük Fal Boğa Burcu Sabah

Bugün ne giysen kendine yakıştıracaksın. Aranın bozuk olduğu biri varsa, onunla eski haline dönebilirsin.

Günlük Fal Boğa Burcu Vatan

Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, kişisel enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecektir. İlişkinizi rutin bir hale getirdiniz.. Sorunlarınızı karşılıklı konuşmalı ve aksayan olayları gözden geçirmelisiniz.

Günlük Fal Boğa Burcu Posta

Günlük Fal Boğa Burcu Takvim

Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Özellikle saygı duyduğunuz kişilerin sizi desteklediğini anlayıp farklı çevrelerle ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Yabancılar ile işbirliği yaparak hoş fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi yenilemek istediğiniz bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için stratejinizi değiştirebilir ve projelerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Günlük fal. 21 Ocak 2018 Pazar Boğa Burcu Günlük Fal. burcu 21 Ocak 2018 Pazar günlük falı.