Günlük Fal Boğa Burcu

29 Ağustos 2016 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Boğa Burcu

Ayın bu son günlerinde, biraz çekingenlik yaratabilecek veya utanmanıza neden olabilecek durumlar yaşanabilir. Mücadele etmek veya yüzleşmek için ısrarcı olmak yerine, sessiz kalmayı tercih edebilirsiniz veya tercih etmenizde fayda var. Ancak, bu esnada türlü hoşunuza gidecek gelişmeler, fırsatlar veya teklifler de yok değil. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, millet, ülke başlıklı konular ön planda bu hafta sonu. Duygusallık ve duyarlılık artıyor. Her ne kadar hafta başında yazdığımız açıların etkisi sürse de, Ay’ın olumlu görünümleri, ikili ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde uyumu daha rahat yakalayabileceğimiz, olumlu görüşmeler yapabileceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor. Özellikle Cumartesiyi Pazar sabahına bağlayan saatlerde sevgi temalı ilişkiler veya aşk hayatı açısından oldukça güzel ve yeni şanslara işaret eden etkiler var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Boğa Burcu Milliyet

Bugün özellikle sabah saatlerinde düşüncelerinizde gereksiz endişelere kapılmamaya bakın. Bakış açınızı yenilemeye çalışın.

Günlük Fal Boğa Burcu Sabah

Ortaklıklar ve iş yaşantınızda bazı kişilerin desteğinize ihtiyacı olabilir. Sizden yaşlı kişilerle kuracağınız diyalog, sizde tatmin duygusu sağlayacaktır. Paylaşıma fazla önem vermeniz, bazen hata olabilir. Çevrenize soğukkanlı olmaya çalışın.. Yaşam enerjinizin güçlü olması, bazı sorunları da, beraberinde getiriyor.

Günlük Fal Boğa Burcu Vatan

Günlük Fal Boğa Burcu Posta

Günlük Fal Boğa Burcu Takvim

Aksiliklere rağmen hayata meydan okuyanlardansınız. Sizler hayatı eğlenceye çevirmeyi başaran insanlardansınız. Bu zor günleri böylece aşarak rahatlayacaksınız.

Günlük fal. 29 Ağustos 2016 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Fal. burcu 29 Ağustos 2016 Pazartesi günlük falı.