Günlük Fal Boğa Burcu

26 Kasım 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Boğa Burcu

Estetik, eğence ya da entelektüel başlıklarda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Maddi konularda hareketlilik görülebilecek iki üç günün içindesiniz. Ufak tefek paralar elinize geçebilir veya ek gelirler ya da karlı alışverişler söz konusu olabilir. Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda da olumlu gelişmeler veya haberler sevindirici olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri biraz gergin etkiler içerse de, aslında hoş olanakların yüzünü gösterebileceği birkaç günün içerisindeyiz. Beklenmedik hoş gelişmeler bizi bazı tercihler yapmak zorunda bırakabilir ya da yanlış beklentiler içerisine girerek bazı olanakları verimli kullanma şansını yitirebiliriz. Gerçekçi olmaya çalışmalı ve gelişmeleri dikkatle takip etmeliyiz. Şanslar kapıda. İstikrarlı ve organize olan başarılı olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Boğa Burcu Milliyet

Duygusal ve düşünsel açıdan kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu yüzden özgürlük ve yenilik arzunuz artacak. Yalnız fikir paylaşımlarının alevlenip tartışmaya varma ihtimali var. Özellikle yeni tanıştığınız kişilere karşı daha özenli bir dil kullanmaya gayret etmelisiniz. Yurtdışıyla bağlantılı işlerinizde yeni gelişmeler gözüküyor.

Günlük Fal Boğa Burcu Sabah

Bugün, bulunduğunuz ortamlara güvensizlik duygusu içinde yaklaşabilirsiniz. Ay'ın bulunduğu konum, düşüncelerinizi olumsuz etkileyebilir. Bilinçaltınızda geçmiş deneyimlerinden kaynaklanan korkular var ve hata yapmaktan çekiniyorsunuz. Özellikle yaşamınızı kolaylaştırmanın yollarını araştırıyorsunuz.

Günlük Fal Boğa Burcu Vatan

Günlük Fal Boğa Burcu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Günlük Fal Boğa Burcu Takvim

Mücadele etmek yerine teslim olmayı seçiyorsunuz. Sizden daha büyük sorunlarla mücadele eden insanları aklınıza getirin ve lütfen pes etmeyin.

Günlük fal. 26 Kasım 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Fal. burcu 26 Kasım 2014 Çarşamba günlük falı.