Günlük Fal Boğa Burcu

17 Eylül 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Boğa Burcu

Bulunduğunuz konumu koruma konusunda ısrar etmenizin çok fazla anlamı yok. Biraz daha esnek olabilir veya olaylarla ilgili farklı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere bazı şeyleri anlatabilmek için sesler yükselebilir. Ancak, günün atmosferi birbirini anlamayı, hatta doğru cümleler kurmayı zorlaştırabileceği için, seviyesiz tartışmalardan kaçınmak adına esnek olabilmek ve sakin kalabilmek için uğraş göstermek yerinde olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Boğa Burcu Milliyet

İş ve para konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Aynı anda birkaç proje ile ilgilenme eğiliminde olabilirsiniz. Bu durum dikkatinizin dağılmasına ve ufak aksiliklere yol açabilir. Alım satıma dair işlerinizi mutlaka tamamlamaya bakın. Başkalarından destek sağlamak istiyorsanız daha sabırlı ve esnek olmaya özen göstermelisiniz.

Günlük Fal Boğa Burcu Sabah

Partneriniz duygularınızı paylaştığı zamanlar yaşama gücünüz artıyor. Venüs sosyal ve aşk evinizde ilerliyor.. Tarzınız olmadığı halde, küçük hesaplar yapıyor ve kuşkucu yönlerinizi ortaya çıkaracak olaylara yöneliyorsunuz. İsteklerinizde ısrarcı ve inatla davranırsanız engellerle karşılaşabilirsiniz.

Günlük Fal Boğa Burcu Vatan

Bir süredir emek verdiğiniz bir iş istediğiniz gibi sonuçlanmazsa eğer, olayın faturasını bir başkasına kesmeye kalkmayın. Planlamada nerede hata yapmış olabilirim diye düşünebilirsiniz. Her şeye yeniden başlamak gerekebilir.

Günlük Fal Boğa Burcu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Günlük Fal Boğa Burcu Takvim

Kartınız Bilge... Edindiğiniz tecrübelere ihtiyaç duyan arkadaşlarınız var. Onlara sırt dönmek yerine daha çok konuşmayı deneyin. Sorun çözmek iyi gelecek.

Günlük fal. 17 Eylül 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Fal. burcu 17 Eylül 2014 Çarşamba günlük falı.