Günlük Fal Boğa Burcu

28 Ağustos 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Boğa Burcu

Ev, aile veya özel yaşamınızdaki ilişkileri zorlamak için doğru bir gün olmayabilir. Ateşe yaklaşırken yanıcı veya yakıcı madde taşımadığınızdan emin olmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Boğa Burcu Milliyet

Bugün kendinizi daha rahat ve etkili ifade edebileceksiniz. Ancak gözlemlerinizi aktarırken karşınızdakine çok yüklenmemeye dikkat edin. Yatırımlarınızla ilgili yeni fırsatlar çıkabilir. Riski ve getirisi yüksek girişimlerde bulunabilirsiniz. Öte yandan duygusal konular ve işiniz arasında denge kurmanız gerekecek.

Günlük Fal Boğa Burcu Sabah

Hiç kimsenin siz yaklaşmasına izin vermiyorsunuz. Kendi doğrularınıza güvendiğiniz için, çevrenizle bazı pürüzler yaşamanız muhtemel. Bilinç altınız maddi kaygılarla dolu ve sorunlarınızı paylaşmak adına verdiğiniz çaba başarıyı getirecek.. Duygusal konularda beklediğiniz performansı alacaksınız.

Günlük Fal Boğa Burcu Vatan

Söz konusu özel ilişkiler ve aşk içerikli mevzular olduğunda mantıklı düşünmekte ve bu doğrultuda yargılara varmakta zorlanabilir siniz. Objektiflik şart. Fikirlerinize olayların duygusal etkileri karışacak. En iyisi beklemek.

Günlük Fal Boğa Burcu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Günlük Fal Boğa Burcu Takvim

AİLENİZİN sıkıntılarının içinde bulabilirsiniz kendinizi. Tabi ki yardımda bulunun ama önce kendinizi de düşünmek zorundasınız.

Günlük fal. 28 Ağustos 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Fal. burcu 28 Ağustos 2014 Perşembe günlük falı.