Günlük Fal Boğa Burcu

31 Ekim 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Boğa Burcu

Belli bir hayran kitleniz veya sadık şekilde size bağlı kişiler olduğunu fark edebilirsiniz. Bakalım bu kişiler size bazı anlaşmalar teklif edecekler mi? Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Boğa Burcu Milliyet

İşe ve hedeflere dair konular öncelikli hale gelebilir. Çalışma hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmak için çeşitli eğitimlere katılmak isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminizi güçlendirmeniz gerekiyor. Gün içinde anneye dair konularda gelişmeler yaşanabilir. Sakin ve anlayışlı olmaya özen gösterin.

Günlük Fal Boğa Burcu Sabah

Alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı bir tavır takınmanız sayesinde, bazı meseleleri kökten çözümleyebilirsiniz. Bugün harcamalar konusunda aklınıza gelmeyen masraflar çıkabilir. Özel paylaşımlarınız için bazı fedakarlıklar yapmanız sizi rahatlatacak. Tartışmalardan uzak kalmalı ve içsel dinginliğinize önem vermelisiniz.

Günlük Fal Boğa Burcu Vatan

Eşinizle aranızda özgürce hareket etme gayreti sebebiyle gereksiz sürtüşme yaşanabilir. Normalde tepki vermediğiniz bir konuda sesinizi yükseltmeye kalkarsanız tepki çekersiniz. Bireyselliğiniz hoş görülmeyebilir.

Günlük Fal Boğa Burcu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Günlük Fal Boğa Burcu Takvim

Çevrenizdekilerin güvenini iyice sarsmaya başladınız. Daha da kötüsü hatayı kendinizde değil başkalarında arıyorsunuz. Halbuki onların hepsi sizin dostunuz. Bunu oturup düşünmelisiniz.

Günlük fal. 31 Ekim 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük Fal. burcu 31 Ekim 2014 Cuma günlük falı.