Günlük Fal Boğa Burcu

30 Temmuz 2015 Perşembe Boğa Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Boğa Burcu

İş hayatınızı, evinizi veya kariyerinizi ilgilendiren konularda olumsuz gelişmeler yaşanabilir. Belli ilişkilerinizin, iş birliklerinizin veya anlaşmaların tekrar ele alınması gerektiğini düşünebilir, hatta hiçbirşeyin eskiden olduğu gibi olmadığını görerek, devam edip etmeme konusunda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Olaylar beklenmedik bir seyir izleyebilir veya ani gelişen olaylar meydana gelebilir. Stresli durumlara, tartışmalara veya gergin ortamlara açık bir gündeyiz. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı da tedbirli olmak gerekebilir veya ufak çaplı gaz sıkışmaları, yangınlar, ufak tefek patlamalar, saldırgan kişi ve gruplar türünde etkiler de günün gezegen etkileri arasında olabilir. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise, daha sakin etkiler altındayız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Boğa Burcu Milliyet

Yeni ufuklara açılmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde bütünü görmek için çaba sarf edebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Bugün ikili ilişkilerinizde farkındalığınız artabilir. Öğle saatlerinde sabrınızın zorlandığını hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde sorumluluklarınız gündeme gelebilir.

Günlük Fal Boğa Burcu Sabah

Ay boyunca Venüs aslan burcunda Retro yapacak. Duygusal hayatlar ön plana çıkacak.. evlilikler sorgulanacak. Eski dostluklar ve sevgililer ortaya çıkacak. Geçmiş aşk ilişkileri sorgulanacak. Keşifsel iç güdümüzün yoğunlaşması ile bilmediğimiz konulara ilgimiz artıyor. Küçük kazalara ve konuşurken pot kırmaya müsait bir dönemimiz. Yaşam mücadeleniz içinde; rutin alışkanlıklarınız ve yeni oluşan koşullar... devamı...

Günlük Fal Boğa Burcu Vatan

Fikir çatışmaları ve anlaşmazlıklar gereğinden fazla uzayıp büyüyebilir bugün. Hiç ummadığınız kişilerden tahmin etmediğiniz karşılıklar alacaksınız. Uzatmamak ve anlaşmak için bugün ısrar etmemek en güzeli olabilir.

Günlük Fal Boğa Burcu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Günlük Fal Boğa Burcu Takvim

İşyerinizde yalnış anlaşılmalar olabilir. Sizi ilgilendirmeyen konulara özellikle bugün karışmayın, uzakta kalmayı tercih edin.

Günlük fal. 30 Temmuz 2015 Perşembe Boğa Burcu Günlük Fal. burcu 30 Temmuz 2015 Perşembe günlük falı.